Предмет: Физика, автор: ivankzak

1. Протягом 0,5 год пішохід рухався зі швидкістю 4 км/год, а наступну 1 год – зі швидкістю 1,5 м/с. Визначте середню швидкість пішохода за весь час руху.
2. Визначте, який період коливань гойдалки, якщо частота коливань становить 0,5 Гц.
3. Колесо велосипеда за 1,5 хв робить 180 обертів, а його радіус дорівнює 40 см. Визначте частоту обертання та лінійну швидкість руху колеса.

Ответы

Автор ответа: Tmfys
2

Ответ:

Объяснение:

1)

t1=0,5 год

v1=4км/год

t2=1 год

v2=1.5м/с=5.4км/ч

So=S1+S2=t1*v1+t2*v2=2+5.4=7.4 км

2)

T=0,5 Гц

n=1/T=2 об/с

3)

t=90с

N=180 об

R=0.4м

n=N/t=2 об/с

v=S/t= 2πR/90= 0.03 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: Zhekastunter2007