Предмет: Физика,
автор: ssofizzdobryk16
якої висоти досягають тіло кинуте вертикально вгору зі швидкістю 36 км/год ?
допоможіть будь ласка:)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Vo = 36 км/год = 10 м/с
h = ?
В верхнем положении
V = Vo - g*t
t = Vo / g = 10 / 10 = 1 c
h = Vo*t - g*t^2 / 2 = 10*1 - 10*1^2 / 2 = 10 - 5 = 5 метров
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kirillkramskoj77
Предмет: Математика,
автор: emilana0810
Предмет: Музыка,
автор: ViktorRArRrR
Предмет: Українська мова,
автор: dimaborsuk317