Предмет: Физика, автор: yo3rrjjb

Під час газового зварювання у балоні зі
стиснутим киснем тиск зменшився з 1,5·107 Па до
3·106 Па. Скільки відсотків кисню при цьому було
витрачено?с решением

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

80%

Объяснение:

p1=15*10⁶ Па    p2=3*10⁶ Па   k=?

===

V=const

T=const

p1*V=(m1/M)*R*T

p2*V=(m2/M)*R*T

m1/m2=p1/p2=15*10⁶/(3*10⁶)=5

Δm=m1-m2=(4/5)*m1   (потратили)

m1 ---- 100%

Δm ---- k

k=Δm*100%/m1=4*100%/5=80%

==============================

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: yaronic
Предмет: История, автор: andreyevanton578