Предмет: Физика, автор: Аноним

1. Поїзд завдовжки 360м рухається по мосту рівномірно зі швидкістю
36км/год. За який час поїзд проїде міст завдовжки 600м?


3. Радіус коліс легкового автомобіля 50см. Скільки обертів за секунду
роблять колеса, якщо швидкість авто мобіля 38км/год?





БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ТІЛЬКИ З РОЗВ‘ЯЗАННЯМ

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
2

1)S1=360 м

V1=36 км/ч

S2=600 м

-------------------

t - ?

Решение:

36 км/ч=10 м/с

360/10=36 с

360+600=960

960/10=90 с

2) R=50 см

V=38 км/ч

------------------

N - ?

Решение:

N=V/2πr

50/100=0,5 m

38 км/ч =10,5

C=2*3*0,5=3

N=10,5/3=3,5


lemon4ik564: что ето "/"?
Автор ответа: denis20202022
2

Ответ:

Объяснение:

Скорость = 36 км/час = 10 м/с

Голова поезда начнет движение на мосту в момент 0 сек и закончит через 600/10 = 60 секунд. Все тело поезда еще будет двигаться на мосту 360/10 = 36 секунд. Всего 96 секунд.

Радиус колеса 50 см

Диаметр 100 см = 1 м

Длина колеса = 3,14*1 = 3,14 метров

Скорость авто 38 км/час = 10,55 м/с

10,55/3,14 = 3,35 оборота


oykasfufthv: но, обычно в физике π как 3,14 не делают а берут округлено 3
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: lesyababenko1
Предмет: География, автор: kroznowskij