Предмет: Физика,
автор: 8crwd27cjz
Визначте індукцію магнітного поля, якщо магнітний потік, що пронизує рамку зі сторонами 15 см на 20 см, дорівнює 9 мВб.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Магнитный поток = BScos
B = МП/Scos
S = 15*20 см = 300 см2
переведем в метры2
1 м = 100 см
1 м2 = 10 000см2
тогда 300 см2 = 300/10000 = 3/100 = 0,03 м2 = 3*10^-2 м2
cos = 1
МП = 9 микроВебер = 9*10^-3
B = 9*10^-3 / 3*10^-2 = 3 * 10^-1 = 0.3 Тл
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: juliatvliashenko
Предмет: Химия,
автор: Seniamm
Предмет: Английский язык,
автор: pelmeni2009009
Предмет: География,
автор: Mashalisko
Предмет: Математика,
автор: maksandreev07