Предмет: Химия, автор: marksamoylenko822

2.Визначте валентність елементів у сполуках: Cl2O7, H2Se, BaO, B2O3, HF, MnO2, P2O5.
3.Визначте масові частки елементів у сполуці As2О5.
4.Складіть формули оксидів елементів валентність яких вказана в дужках: Al, Pb(ІV), Hg(IІ), Cu(I), N(V).

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
3

Vll. ll. l. ll. ll. ll. lll. ll. l l. IV ll. V. ll

Cl2O7 , H2Se, BaO, B2O3 , HF, MnO2, P2O5 .

2) As2O5

Mr(As2O5)=(75×2)+(16×5)=230

w(As)=150/230×100%=65,21%

w(O)=80/230×100%=34,78%

lll. ll. IV ll. ll. ll. l. ll. IV ll

3)Al2O3, PbO2, HgO, Cu2O, NO2

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ilovemarvel3000