Предмет: Математика,
автор: kezhakezha1242
За 8 кг товару заплатили 376 грн Обчистісь 13 кг цього товару
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 611 грн
Пошаговое объяснение:
1) 376 : 8 = 47 ( грн ) - 1 кг товарку
2) 47 * 13 = 611 ( грн ) - 13 кг товару
kezhakezha1242:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kolesnikkate174
Предмет: История,
автор: veronikanalapshiy
Предмет: Геометрия,
автор: krillkro
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: dimonlimon76