Предмет: Математика, автор: kezhakezha1242

За 8 кг товару заплатили 376 грн Обчистісь 13 кг цього товару

Ответы

Автор ответа: oleksandrtkach2000
2

Ответ: 611 грн

Пошаговое объяснение:

1) 376 : 8 = 47 ( грн ) - 1 кг товарку

2) 47 * 13 = 611 ( грн ) - 13 кг товару


kezhakezha1242: Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: kolesnikkate174