Предмет: Химия, автор: 20polovinko1082

Розрахувати масову частку Нітрогену в першій сполуці та масову частку Оксигену в другій сполуці (NH2)2CO ; Fe3O4

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
1

Объяснение:

(NH2)2CO

Mr((NH2)2CO)=(14×2)+(1×2×2)+12+16=60

w(N)=28/60×100%=46,6%

Fe3O4

Mr(Fe3O4)=(56×3)+(16×4)=232

w(O)=64/232×100%=27,59%


20polovinko1082: 1. Обчисліть відносну молекулярну масу речовин, що складається:
а) двох атомів Натрію, одного атома Карбону, три атома Оксигену;
б) два атома водорода, один атом серы, четыре атома кислорода.
в) Двох атомів Гідрогену, одного атома Сульфуру, чотирьох атомів Оксигену.
20polovinko1082: а) двох атомів Натрію, одного атома Карбону, три атома Оксигену;
б) два атома водорода, один атом серы, четыре атома кислорода.
в) Двох атомів Гідрогену, одного атома Сульфуру, чотирьох атомів Оксигену.
2. Заповніть пропуски числами та словами атом чи молекула:наприклад CI2 одна молекула хлору ; 2CI.....хлору ; 2H2O.....води ; 3O2....кисню ; 2NH3.....амоніаку ; CO2.....вуглекислого газу ; 4H....гідрогену
3. Знайти масові елементів в сполуках . Дано Mn2O7 ; B2O3 Знайти w1 w2 ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: lkus1159