Предмет: Химия, автор: vasiliva1509

❗❗❗1.Обчислити масові частки Оксигену у таких сполуках :Р2О3, MgСО3


Завдання 2 Напишіть формулу сполуки, що складається з двох атомів Калію, одного атома Карбону, трьох атомів Оксигену. Обчисліть масові частки елементів у даній сполуці.
❗​

Ответы

Автор ответа: annalily2002
1

Відповідь: 1. 43,6%, 57,1% 2. K2CO3

Пояснення:

1. W1(O)=3*Ar(O)/Mr(P2O3)*100%=48/110*100%=43,6%

W1(O)=3*Ar(O)/Mr(MgCO3)*100%= 48/84*100%=57,1%

2. K2CO3

W(O)=3*Ar(O)/Mr(K2CO3)*100%=48/138*100%=35%

W(K)=2*Ar(K)/Mr(K2CO3)*100%=78/138*100%=56%

W(C)=1*Ar(C)/Mr(K2CO3)*100%=12/138*100%=9%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Sholpik624