Предмет: Физика,
автор: maxepur
У ракеті із загальною масою 200 г згоряє миттєво заряд масою 50 г. Вiдпрацьовані гази вириваються зі швидкістю 600 м/с. На яку висоту може піднятися ракета, якщо опір повітря зменшує розрахункову висоту підйому на 30 % ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1400м
Объяснение:
Дано:
M=200-50=150 г
m=50 г
U=600 м\с
------------------
H- ?
Cогласно закона сохранения импульсов:
M*V=m*U, где:
M-масса ракеты без заряда;
V-скорость ракеты;
m-масса заряда;
U-скорость газов.
V=U*m\M=600*50/150=200 м\с
Высота подъема ракеты без учета сопротивления
h=V²\2g=200²\(2*10)=2000 м
По условию сопротивление уменьшает высоту подъема на 30%. Действительная высота подъема равна:
H=h-h*0,3=2000-2000*0,3=1400 м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: alica2093
Предмет: Математика,
автор: sarsembaevsanzar025
Предмет: Биология,
автор: dora4191
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: gennadijzidkov922
Предмет: Математика,
автор: Аноним