Предмет: Химия,
автор: Аноним
обчисліть масу цукру і води необхідні для приготування 250г розчину з масовою частиною цукру 35%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
ω = m(цукру) ÷ m(розчину) • 100%
ω (цукру) = 35%
m(цукру) = m(розчину) • 0,35 = 250г • 0,35 = 87,5г.
m(води) = m(розчину) - m(цукру) = 250г - 87,5г. = 162,5г.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: denisumantsev123456
Предмет: Литература,
автор: nastyasuprun38
Предмет: География,
автор: zont70388
Предмет: Математика,
автор: Dasa239