Предмет: Химия,
автор: arina999385
розв’язати задачу: запишіть елемент, якщо відомо, що він знаходиться у 4 групі, а молярна маса леткого сполуки його з гідрогеном дорівнює 77 г/моль
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Ge - Германій.
Объяснение:
Оскільки леткі водневі сполуки в 4 групі, мають формулу RH4, і нам дана M(RH4)=77 г/моль, то:
M(RH4) = Ar(R) + 4Ar(H) = 77 / Ar(R) + 4*1 = 77 / Ar(R) + 4 = 77 / А частка елемента R, це 77 - 4 = 73. Тоді Ar(R) = 73. Це у нас Германій.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: oleg23kitov
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: w1tch
Предмет: Физика,
автор: thebluewhisper036
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: lom4ik2019