Предмет: Физика, автор: vlad9961980

Швидкість руху літака 720км/год протягом 16 хв який літак подолаєшлях

Ответы

Автор ответа: dalinaignateva
0

Ответ:

Дано: V=720 км/ч=720*1000 м/3600 с=200 м/с; t=16мин=300 с; S - ?

S=V*t=200*300=60 000 м=60 км

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aruzhaneren80
Предмет: Русский язык, автор: Nikaletta11