Предмет: Физика, автор: vikluna2008

РЕБЯТА ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО!!! ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕЕ!! НУЖЕН ПОЛНОЦЕННЫЙ ОТВЕТ
Щоб розтопити на примусi 10 кг льоду, узятого за температури ОºС полярники витратили 250 г гасу. Чому дорівнює ККД нагрівника (примуса)?

Ответы

Автор ответа: HackZem
1

Відповідь:

= 31 %

Пояснення:

Маса гасу: m₁ = 250г = 0.25 кг.

Питома теплота згоряння гасу: q = 43 МДж/кг = 43000000.

Маса льоду: m₂ = 10 кг.

Питома теплоємність льду: c = 2100 Дж/кг·°С.

Початкова температура льоду: t₁ = 0 °С .

Температура плавлення льоду: t₂ = 0 °С.

Питома теплота плавлення льоду: λ = 332 кДж/кг = 332000Дж/кг.

Теплота, що виділилася при згоранні гасу: Q₁ = q·m₁.

Теплота, що потрібна для нагрівання льоду до температури плавлення:

Q₂ = c·m₂·(t₂ - t₁)

Теплота, що потрібна для плавлення льоду: Q₃ = λ·m₂.

ККД нагрівника (примуса):

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: rekucroman
Предмет: Физика, автор: Korolbibizyan
Предмет: Математика, автор: deniskross228