Предмет: Физика, автор: ekkologichka

ДАЮ 40 БАЛОВ СРОЧНО
Людина бачить уявне зображення предмета на відстані 40см. Фокусна
відстань лінзи 80см. На які відстані від лінзи розташований предмет, та яка
оптична сила лінзи?

Ответы

Автор ответа: maia86247
0

Ответ:дано   d=40 см   f=80 см   F- ?    Г- ?

1/F=1/d +1/f=1/40 +1/80= 3/80

F=80/3=26.67 см

значит предмет находится между F и 2*F

Г=f/d=2

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rino4ka34