Предмет: Химия,
автор: shoud
Виведіть формулу вуглеводню, якщо масова частка Карбону в ньому
84 %. Відносна густина речовини за воднем 50.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
дано:
w (C) = 84% = 0,84
D(H₂) = 50
Знайти: CxHy -
Знайдемо масову частку Гідрогену:
w(Н) = 100% - w (C) = 100% - 84% = 16% = 0,16
Знайдемо молярну масу вуглеводню:
m(CxHy) = D(H₂) * М(Н₂) = 50 * 2 = 100 г/моль
Знайдемо кількість С і Н в сполукі:
n(С) = w(C) * m(CxHy) / М(С) = 0,84 * 100/12 = 7 моль
n (Н) = w(Н) * m(CxHy) / М(Н) = 0,16 * 100/1 = 16 моль
n(С) : n (Н) = 7 : 16
Отже формула вуглеводню: С₇Н₁₆ - гептан
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: milanab0609
Предмет: Русский язык,
автор: ira426559
Предмет: Биология,
автор: pozdnakovajulianna46
Предмет: Другие предметы,
автор: hubarenkovika
Предмет: Русский язык,
автор: osievskiy1975