Предмет: Математика, автор: yurach00

За 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 537 грн. Знайдить ціну цукерок і печива, якщо кілограм печива на 25 грн 50 коп дешевший від кілограма цукерок.

Ответы

Автор ответа: VIDI22
3
1) 4.30*4=17.20(грн)- коштує 4кг печива.
2) 84.70-17.20=67.50(грн)- кошту 5кг цукерок.
3)67.50:5=13.50(грн)-коштує 1кг цукерок.

mishchukemma: откуда 30?
evgenijribcov: Да
Автор ответа: halasha2000
20

Ответ:

5 кг цукерок 435

4 кг печива 102

Пошаговое объяснение:

1)25грн 50 коп *4=102 грн - ціна 4 кг печива.

2)537грн-102грн=435грн - ціна 5 кг цукерок.

3)435грн:5=87грн - ціна 1 кг цукерок (якщо треба)

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: veronikagalkina206