Предмет: Математика,
автор: yurach00
За 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 537 грн. Знайдить ціну цукерок і печива, якщо кілограм печива на 25 грн 50 коп дешевший від кілограма цукерок.
Ответы
Автор ответа:
3
1) 4.30*4=17.20(грн)- коштує 4кг печива.
2) 84.70-17.20=67.50(грн)- кошту 5кг цукерок.
3)67.50:5=13.50(грн)-коштує 1кг цукерок.
2) 84.70-17.20=67.50(грн)- кошту 5кг цукерок.
3)67.50:5=13.50(грн)-коштує 1кг цукерок.
mishchukemma:
откуда 30?
Автор ответа:
20
Ответ:
5 кг цукерок 435
4 кг печива 102
Пошаговое объяснение:
1)25грн 50 коп *4=102 грн - ціна 4 кг печива.
2)537грн-102грн=435грн - ціна 5 кг цукерок.
3)435грн:5=87грн - ціна 1 кг цукерок (якщо треба)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zansezimsmail5
Предмет: География,
автор: soniatkachuk2008
Предмет: Английский язык,
автор: sobiroovjaloliddin
Предмет: История,
автор: usanova05Alena
Предмет: Английский язык,
автор: veronikagalkina206