Предмет: Физика,
автор: bazilcukvera916
яка кількість теплоти потрібна для плавлення 5т сталі, нагрітої до температури плавлення?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано:m = 5т = 5·10³
кгλ = 0,82·10⁵
Дж/кг____________
Q - ?
Q = λ·m
Q = 0,82·10⁵·5•10³ ≈ 412•10⁶
Дж или 412 МДж
Объяснение:
думаю так
bazilcukvera916:
спасибо большое!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: glou12
Предмет: Математика,
автор: unus4333
Предмет: Українська література,
автор: yfjgjfgh
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ulia0910