Предмет: Химия,
автор: shultz18
Обчисліть об’єм (л) кисню (н.у.), який необхідно використати на спалювання гліцеролу масою 9,2 г.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(C₃H₈O₃) = 9,2 г
Найти: V(O₂) - ?
М(C₃H₈O₃) = 12 * 3 + 1 * 8 + 16 * 3 = 92 г/моль
Складемо РХР:
9,2 г х л
2C₃H₈O₃ + 7O₂ = 6CO₂ + 8H₂O
n = 2 n = 7
M = 92 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 184 г V = 156,8 л
9,2 г (C₃H₈O₃) - х л (O₂)
184 г (C₃H₈O₃) - 156,8 л(O₂)
V(O₂) = 9,2 * 156,8 : 184 = 7,84 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vovagalaktionov226
Предмет: Математика,
автор: dudkinaelena1908
Предмет: Українська література,
автор: Kkkkkhelpppp
Предмет: Английский язык,
автор: elizavetakorobievska