Предмет: Физика,
автор: VladPnch
Пілот, масою 90 кг, робить «мертву петлю» радіусом 500 м.
З якою силою пілот тисне на крісло у нижній точці петлі, якщо літак
рівномірно рухається по колу зі швидкістю 360 . Вважайте, що g = 10 .
(Відповідь: Т= Р = 2,7кН).
Решите, пожалуйста, вместе с дано.
Cohendd:
Р=m(g+v²/R)=90(10+100²/500)=2,7 кН.
Ответы
Автор ответа:
6
Відповідь: 2,7кН
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: k89961216
Предмет: География,
автор: jijiji0
Предмет: История,
автор: lizzyyyyy
Предмет: Право,
автор: tetanaonisuk507
Предмет: Английский язык,
автор: karynagorvat