Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть масу сульфатної кислоти H_{2}*S*O_{4} ) кiлькiстю речовини 2моль.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
196 г
Объяснение:
дано:
n(H₂SO₄) =2 моль
Найти: m(H₂SO₄)
решение:
M(H₂SO₄) = 1·2+32+16·4 = 98 г\моль
m(H₂SO₄) = n·N = 2 моль · 98 г\моль = 196г
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: alina25042007lol
Предмет: Английский язык,
автор: anastasia1873923
Предмет: Литература,
автор: kh27ildar
Предмет: Математика,
автор: RekardoMelos
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним