Предмет: Физика, автор: leviczka23

Хлопчик масою M=50 кг, стоячи на ковзанах на льоду, кидає у горизонтальному напрямку металеву кулю масою m=2 кг зі швидкістю Vк= 5 м/с. На яку відстань відкотиться хлопчик, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,02?

Ответы

Автор ответа: levkivaroslav57
2

Ответ:

тобі завтра олімпіаду треба здавати

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: arzanovm99