Предмет: Химия,
автор: 223marik223
У атмосфері кисню спалили суміш бутену і етану об'ємом 226 л. Установи об'єм кисню, який витратився під час реакції, якщо масова частка етану у суміші складає 30 %:
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
226×0.7 хл
С4Н8 + 6О2 = 4СО2↑ + 4Н2О
1моль 6моль
х=949,2л
226×0.3 ул
2С2Н6 + 7О2 = 4СО2↑ + 6Н2О
2моль. 7моль
у=237,3л
х+у=1186,5л кислорода
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: domchenkomark2022
Предмет: География,
автор: xxlwifee
Предмет: Українська мова,
автор: sandakovanastya20
Предмет: Биология,
автор: ryslan1678
Предмет: Українська мова,
автор: sofia7443