Предмет: Физика, автор: 0674589409



Балон об'ємом 12 л наповнений азотом при тиску 8,1 МПа і
температурі 17 °С. Яка кількість азоту знаходиться у балонi?


Помогите пожалуйста
Нужен полный розв’язок

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 12 л = 0,012 м³

р = 8,1 МПа = 8,1 * 10⁶ Па

T = 17°С = 290К

Найти: m -?

Згідно рівнянню Менделєєва - Клапейрона

р * V = m/М * RT  де М = 28 г/моль = 0,028 кг/моль молекулярна маса азоту, R = 8,31 Дж/(мольК) - універсальна газова стала

М * р * V = m * R * Т => m = (М * р * V)/R * Т

m = (0,028 * 8,1 * 10⁶ * 0,012)/8,31 * 290 = 2721,6/2409,9 ≈ 1,13 кг

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Chuzhanka