Предмет: Химия, автор: stepanovadarina988

Визначте формулу солі, названої на честь ученого, який її синтезував. Ця сіль називається бертолетовою і складається 31,84 % Калію, 28,98 % Хлору та Осигену. Відносна молекулярна маса дорівнює 122,5. Сіль входить до складу бенгальських вогнів та феєрверків
допоможіть будь ласка це дуже срочно ​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
4

Объяснение:

КхClyOz

x:y:z = 31.84/39 : 28.98/35.5 : (100-31.84-28.

98)/16 = 0.816 : 0.816 : 2.627 = 1:1:3 це KClO3

Mr(KClO3 ) =39+35.5+3×16=122.5

Похожие вопросы