Предмет: Физика,
автор: grosukdaniil9
У балоні об’ємом 0,2м 3 знаходиться газ під тиском 1атм і температурі 17°С.
Після підкачування газу тиск збільшився до 3атм, а температура
збільшилась до 47°С. На скільки збільшилось число молекул газу?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Увеличилось на 85.89*10²³ шт
Объяснение:
V=0.2 м³ p1=10⁵ Па T1=290 K p2=3*10⁵ Па T2=320 K ΔN=?
===
p=n*k*T
p1=(N1/V)*k*T1
p2=(N2*V)*k*T2
ΔN=N2-N1=(V/k)(p2/T2-p1/T1)=(0.2/(1.38*10⁻²³))*(3/320-1/290)*10⁵=85.89*10²³
=============================================
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sosajlivnaana
Предмет: История,
автор: djdjididj
Предмет: Литература,
автор: kirass0
Предмет: Обществознание,
автор: ORELLET