Предмет: Физика, автор: nnastyxxqw

Двигун насоса, потужність ягого 25 кВт, піднімає 100 м² нафти на висоту 8 м за
10 хвилин. Знайти ККД установки. Густина нафти 800 кг/м³

Ответы

Автор ответа: denis20202022
0

Ответ:

Объяснение:

КПД = Аполезная/ А полная

А полная = Nt = 25 000 * 360 сек = 9 000 000 Дж = 9 мДж

p = m/V, значит

m =pV  = 800 * 100 = 80 000 кг - масса нефти

А полезная = FS = mgh = 80 000 *10 * 8 = 80 000*80 = 6 400 000 Дж =

6,4 мДж

КПД = 6,4/9,0 = 0,71 = 71 %

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним