Предмет: Химия,
автор: sasharekun10
Завдання 3 Обчисліть масу магнію Мg, яку можна добути з сполуки МgО масою 120 г.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
2MgO=2Mg+O2
M(MgO)=40г/моль
M(Mg)=24г/моль
n(MgO)=120/40=3моль
n(MgO):n(Mg)=2:2=1:1
n(Mg)=3моль
m(Mg)=24*3=72г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Кыргыз тили,
автор: aidanakubanusovna
Предмет: Литература,
автор: danylorohovyi
Предмет: Алгебра,
автор: klevanetsmaksym
Предмет: Алгебра,
автор: sofiabikus
Предмет: Математика,
автор: karinaprakapovic