Предмет: Физика,
автор: sventik888
за який час світло доходить від дна озера глибиною 1130 м до поверхні води?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
501
Объяснение:
S = 1130 м; t = S/V; V = Vсв / n - скорость света в среде
n = 1.33 ; V =3*10^8 / 1.33=
2,56•10⁸ м/с ; t = 1130/ (2,256*10⁸) = 501 c
t - ?
panchenkoevangelina:
Что такое 1.33?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: necaevamergarita
Предмет: Литература,
автор: PLOMBIR26K
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: erasylakylbek08
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: acan31716
Предмет: Литература,
автор: kosmacevskijnikita