Предмет: Физика,
автор: dasha327357
На скільки градусів можна нагріти воду масою 22кг при спалюванні гасу масою 10г, якщо вважати, що теплота, що виділилася при згорянні, цілком пішла на нагрівання води?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Q згорання гасу=q*m=46 000 000*0.1=4 600 000 Дж.;
Q згорання гасу=Q нагрівання води;
Q нагрівання води=cmΔt;
Δt=Q нагрівання води/ с*m;
Δt=4 600 000/ 4200*22=49.78 °C
Вода нагрілася на 49.78 °C
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: zajzburpolina57
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bekaryssapar893
Предмет: Химия,
автор: memariik
Предмет: Алгебра,
автор: p3yrfgyufrgy
Предмет: Математика,
автор: Аноним