Предмет: Химия,
автор: jima21
Унаслідок взаємодії азоту об'ємом 112л з воднем одержали 40л амоніаку. Обчисліть вихід амоніаку.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V (Н2) = 112 л
V (NН3) = 40 л
Найти: η (NH3) - ?
112 л х л
N2 + 3H2 = 2NH3
n = 3моль n = 2
Vm =22,4 л/моль Vm = 22,4 л/моль
V = 67,2 л V = 44,8 л
112л (Н2) - хл
67,2 л(Н2) - 44,8 л
V(NH3) = 112 * 44,8 : 67,2 = 74,67 л
η(NH3)= 40/74,67 * 100% ≈ 54%
jima21:
Спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: asel731
Предмет: Математика,
автор: dilaia
Предмет: Химия,
автор: lch891144
Предмет: Математика,
автор: sofochkaaaaaaaaaaaaa
Предмет: Обществознание,
автор: vivilett