Предмет: Физика,
автор: Kapcake3
Надпровідну котушку індуктивністю 20 мГн приєднали до джерела
струму. Через деякий інтервал часу сила струму в котушці сягнула 60 А. Знайдіть магнітний потік, що пройшов через котушку, в момент коли
сила струму в котушці збільшилася до вказаного значення
Ответы
Автор ответа:
4
Дано:
L=20мГн
I=60A
Ф=?
Ф=LI=20*10^-3*60=1.2Вб
Ответ: Ф=1.2Вб
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: zayachukrodion
Предмет: Математика,
автор: Amorys
Предмет: Биология,
автор: djsineioeb727
Предмет: Математика,
автор: kobacheva1989
Предмет: Математика,
автор: Аноним