Предмет: Физика, автор: toha229x2009

скільки потрібно теплоти, щоб розплавити 2 кг льоду взятого при -5°С й 1 кг отриманої води перетворити на пару? Срочно С дано і розв'язком​

Ответы

Автор ответа: martianf01
0

Ответ:

скільки потрібно теплоти, щоб розплавити 2 кг льоду взятого при -5°С й 1 кг отриманої води перетворити на пару?

Дано

m1=2 кг

m2=1 кг

C1=2100Дж/кг*С

Δt1= -5C

λ=3,4*10^5

C2=4200Дж/кг*С

Δt2=100C

r=2.3* 10^6Дж/кг

Q-?

розв'язок

Q=Q1+Q2+Q3+Q4

Q1=cmΔt ; Q2=λm; Q3=cmΔt; Q4=rm

Q=c1m1Δt1 +λm2+cm2Δt2+rm2

Q= 2кг(2100Дж/кг*С * 5 С+3,4*10^5 +4200Дж/кг*С * 100С +2.3* 10^6Дж/кг =6141000=6,141*10^6

Q=6,141*10^6

Объяснение:

Q1=cmΔt Q3=cmΔt кількість теплоти що отримуємо при нагріванні тіла

Q2=λm кількість теплоти що необхідна для плавлення льоду

Q4=rm кількість теплоти необхідна для пароутворення та конденсації речовини

спочатку нагріваємо лід Q1=cmΔt , потім правимо його перетворюючи на воду Q2=λm , нагріваємо відповідно воду  Q3=cmΔt , доводимо її до температури кипіння це 100 С відповідно Q4=rm

де

С - питома теплоємність

λ - питома плавлення

r - питома теплота пароутворення

Δt - зміна температури

значення для кожного випадку(вода.лід) різні відповідно

Похожие вопросы