Предмет: Физика,
автор: oioioiErvinPipi
Яка кількість теплоти необхідна для плавлення свинцю масою 0,5кг, взятого при температурі 27°С.(с=130 Дж/кг·К; λ=250 кДж/кг)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
температура плавления свинца 327°
нужно нагреть его на 300°
Затратим тепла = 300*140*0,5 = 150*140 = 21 000 Дж
для плавления 0,5 кг затратим
0,5*250 000 = 125 000 Дж
Всего: 125 000+21 000 = 149 000 Дж = 149 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ogfyyuuu
Предмет: Алгебра,
автор: krasafshik
Предмет: Биология,
автор: nikashpak2011
Предмет: Информатика,
автор: Sweetie9655
Предмет: Биология,
автор: Layserg