Предмет: Химия,
автор: maslenikovaa
Під час хлорування алкану масою 0,114 г добуто дихлоропохідну речо- вину масою
0,183 г. Визначте вуглеводень. Помогите пожалуйста очень срочно
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
0.114г. 0.183г
CnH2n+2 + 2Cl2 = CnH2nCL2 + 2HCl
14n+2 г/моль 14n+71 г/моль
0.114/(14n+2)=0.183/(14n+71)
0.114(14n+71)=0.183(14n+2)
0.183×14n-0.114×14n=0.183×2-0.114×71
0,966n=7,728
n=8
C8H18 + 2Cl2 = C8H16CL2 + 2HCl
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kataguzva2
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: mic2010ks
Предмет: Українська література,
автор: kukamilla87