Предмет: Физика, автор: tsudeiko

Срочно 65 баллов.
кусок металла массой 93,6 имеет объем 12 см3 что это за металл ??


anuapolina08: Для початку знайдемо густину даного металу:
ρ = m/V, де m - маса, а V - об'єм;
m = 93,6 г;
V = 12см³;
Переведемо значення в систему CI:
m = 93,6 г = 0,0936 кг;
V = 12см³ = 12·10^(-6) = 0,000012 м³
ρ = 0,0936/0,000012 = 7800 кг/м³
З таблиці густин це або залізо або сталь(вони мають однакову густину.

Ответы

Автор ответа: anuapolina08
0

Відповідь:

Для початку знайдемо густину даного металу:

ρ = m/V, де m - маса, а V - об'єм;

m = 93,6 г;

V = 12см³;

Переведемо значення в систему CI:

m = 93,6 г = 0,0936 кг;

V = 12см³ = 12·10^(-6) = 0,000012 м³

ρ = 0,0936/0,000012 = 7800 кг/м³

З таблиці густин це або залізо або сталь(вони мають однакову густину.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: fedor131008