Предмет: Английский язык, автор: jumakeldiaiana

3 11.5.2 Fill in: advocate, regulate, consolidate, stimulate, absorb, fire, comprise, encode, generate, enhance. 1 Our brains .... when we are asleep. 2 He worked hard to ...... ......... ten years of research into a single book. 3 The cerebrum, cerebellum and brainstem. ........... the human brain. 4 Emotions such as fear will ....... movement. 6 Neurones have to information even amygdala. 5 Computer programs are being developed that can ......... ...... speech by interpreting facial transmit signals in the brain. ..... the 115 in order to 7 Nutritionists diet to improve brain function. 8 The brain has to ......................... facts, emotions and experiences in order to create memories. 9 The ancient Greeks believed rosemary could ..... their memory greatly. 10 The amygdala are very small parts of the brain, but they help to ..... ...... our emotions. 10x2=20 marks .... eating a healthy​

Ответы

Автор ответа: HellishHelen
15

Ответ:

1 Our brains generate when we are asleep.
2 He worked hard to consolidate ten years of research into a single book.
3 The cerebrum, cerebellum and brainstem comprise the human brain.
4 Emotions such as fear will stimulate the amygdala.
5 Computer programs are being developed that can encode speech by interpreting facial movement.
6 Neurons have to fire in order to transmit signals in the brain.
7 Nutritionists advocate eating a healthy diet to improve brain function.
8. The brain has to encode facts, emotions and experiences in order to create memories.
9. The ancient Greeks believed rosemary could enhance  their memory greatly.
10. The amygdala are very small parts of the brain, but they help to regulate our emotions.
Перевод:
1 Наш мозг генерирует, когда мы спим.
2 Он упорно трудился, чтобы объединить десять лет исследований в одной книге.
3 Головной мозг, мозжечок и ствол головного мозга составляют человеческий мозг.
4 Эмоции, такие как страх, будут стимулировать миндалевидное тело.
5 Разрабатываются компьютерные программы, которые могут кодировать речь, интерпретируя движения лица.
6 Нейроны должны активироваться, чтобы передавать сигналы в мозг.
7 Диетологи выступают за здоровое питание для улучшения работы мозга.
8. Мозг должен кодировать факты, эмоции и переживания, чтобы создавать воспоминания.
9. Древние греки верили, что розмарин может значительно улучшить их память.
10. Миндалевидное тело - это очень маленькие части мозга, но они помогают регулировать наши эмоции.

#SPJ1


mamarega: https://znanija.com/task/50958773
mamarega: Посмотрите пожалуйста этот вопрос
alievaadiya9: 6 будет fire
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: novikovyarik
Предмет: Алгебра, автор: dawa31072008
Предмет: География, автор: kirasesukova33
Предмет: Українська мова, автор: Ddgfgu
Історія театру в Полтаві має глибокі корені. Перша згадка про театр у місті над В(в)орсклою датована 1810 роком.
Свою історію (П)полтавський театр розпочав у 1808 році появою першого професійного російсько-українського театру, що мав назву П(п)олтавський вільний театр. Театр проіснував до 1812 року. Саме в цьому році трупа переїхала до Харкова а в 1817-му поділилася на дві частини, одну з яких перевели до Полтави. Перший професійний театр у Полтаві було відкрито в 1818 році. Називався він Полтавський В(в)ільний театр, а його першим директором став основоположник нової української літератури Іван Петрович Котляревський.
Трупа налічувала 15 артистів серед яких був і добрий приятель Шевченка обдарований російський кріпак Михайло Семенович Щепкін. Вистави за п'єсами Наталка Полтавка та Москаль-чарівник спеціально написаними для цього театру Іваном Котляревським у яких брав участь Михайло Щепкін у ролях Виборного й Михайла Чупруна започаткували історію українського професійного театру.
1 травня 1936 року показав свою першу виставу Д(д)ержавний театр музичної драми, як тоді іменувався український музично-драматичний театр утворений у Полтаві на базі Х(х)арківського комсомольського музичного театру. Засновником театру був його подальший головний режисер народний артист УРСР В.М. Скляренко. На його сцені ставилися також оперні твори. У 1937 році у зв’язку з утворенням Полтавської області він набув статус обласного. Роз(с)міщувався цей головний культурний заклад міста у просвітницькому будинку імені Миколи Гоголя на вулиці Г(г)оголя, 22, у теперішньому приміщенні кінотеатру К(к)олос. Під час війни та фашистської окупації той будинок було зруйновано.
У 1953 році Полтавська міська влада вирішила звести нову будівлю для обласного музично/драматичного театру за проектом архітекторів О. Крилової та О. Малишенка на 800 глядачів. На відзначення 100-ї річниці від дня народження М.В. Гоголя 7 листопада 1958 року було урочисто відкрито нинішнє приміщення музично/драматичного театру ім. М.В. Гоголя що на Т(т)еатральній площі по вулиці Жовтневій, 23.
Завдання. Розставити пропущені розділові знаки. Вставити пропущені орфограми. Пояснити орфограми у словах директор, пережив, Україна. Числівники в тексті записати словами.