Предмет: Физика,
автор: 2020smartphone2020
8. У воду масою 5 кг, взяту при температурі 7 °С, поклали шматок заліза, нагрітий до 540 °С. Визначте масу заліза, якщо температура суміші стала дорівнювати 40 °С. (3 бали)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано
с1 =460 Дж/кг*С -залізо
с2 - 4200 Дж/кг*С -вода
m1= ?
m2=5 кг
Т1=540 С
T2=7 C
T=40 C
---------------------------
m1 -?
Розв'язання
Шматок заліза віддає тепло Q1
Q1=c1m1(T-Т1)
ВОДА поглинає теплоQ2
Q2=c2m2(T-Т2)
втрат тепла за умовою немає
Q1+Q2=0
c1m1(T-Т1)+ c2m2(T-Т2)=0
-c1m1(T-Т1)= c2m2(T-Т2)
m1= - c2m2(T-Т2)/ c1(T-Т1)= -4200*5*(40-7) / (460*(40-540)) =3.01 =3кг
Ответ 3кг
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: xg7wgcvcyd
Предмет: Английский язык,
автор: Ulyana28102008
Предмет: Математика,
автор: hevorkianae
Предмет: Математика,
автор: naumovegor001
Предмет: Английский язык,
автор: rahpanovkuanysh045