Предмет: Химия,
автор: marinapekabut
Визначити масову частку нітратної кислоти в розчині з густиною 1,12 г/см3, 1 л якого вміщує 224 г HNO3
Ответы
Автор ответа:
2
m(p-pa HNO3) = 1000 мл*1,12 г/мл = 1120 г
ω(HNO3) = 224 г/1120 г = 0,2 или 20%
Ответ: 20%
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: aleksandrasukharebri
Предмет: Обществознание,
автор: matrizaevavera
Предмет: Литература,
автор: karlinaalina35
Предмет: Биология,
автор: vazeva1396
Предмет: Русский язык,
автор: alexklima27