Предмет: Физика, автор: alina83609

За 5 хвилин робітник підіймає меблі на 18 поверх. З якою швидкістю
він це робить, якщо відстань між поверхами 4м?

Ответы

Автор ответа: denis20202022
1

Ответ:

Объяснение:

общий путь 4*8 = 72 метра.

5 минут = 300 сек

скорость = 72/300 = 0,24 м/ сек = 24 см/сек

Похожие вопросы