Предмет: Физика,
автор: AcTRICa
На спиці колеса велосипеда прикріпили світловідбивач. Знайдіть, з якою частотою буде обертатись світловідбивач, якщо період обертання колеса дорівнює 0,2 с.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 5Гц
Объяснение:
Дано:
Т=0,2с
-----------
ν-?
Частота являтся обратной величиной периода обращения:
ν=1/Т, где:
Т-период обращения колеса.
ν=1/0,2=5Гц
AcTRICa:
Гц это что?
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: katapanda61
Предмет: Українська мова,
автор: xyanat45
Предмет: Алгебра,
автор: korolchukanastasia00
Предмет: География,
автор: olgays