Предмет: Физика,
автор: daniaazaz2006
Визначте вагу парашутиста, маса кого 80 кг, у ту мить, коли розкривається
парашут, якщо швидкість парашутиста упродовж 2 с зменшується від 22 м/с до
2 м/с.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m = 80 кг
t = 2c
V1 = 22 м/с
V2 = 2 м/с
P = ?
a = (V2-V1) / t = (2-22) / 2 = - 10 м/с^2
P = m*(g+a)= 80*(10+10)= 1.6 кило Ньютон
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mashyla32
Предмет: Физика,
автор: polinaalehina437
Предмет: Математика,
автор: oksananehsiporenko30
Предмет: Музыка,
автор: alliahsunny
Предмет: Русский язык,
автор: seresen