Предмет: Физика, автор: chelllllllllll

m = 180 г
v = 0,9 см³
p = ?

Ответы

Автор ответа: yasmintalaybek
0

Ответ:

p=m/V

p=180г/0,9см³=200г/см³

Объяснение:

сверху ответ

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Kulbana