Предмет: Физика,
автор: lozovog455
Знайти питому теплоємність сv деякого 2х- атомного газу, якщо відомо, що при Т = 250 К і тиску Р = 10^5 Па його густина r = 0,625 кг/м3.
сv.10^-2= Дж/кг×К
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
хахахахахаххахах не знаю
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: uhshbj3789
Предмет: Математика,
автор: halkmarvel170712
Предмет: Литература,
автор: lipnickypasha2011
Предмет: Алгебра,
автор: symbatsahieva
Предмет: Математика,
автор: 1234567890575236