Предмет: Физика, автор: vladtihij56

Індуктивність котушки з осердям 12 Гн, сила струму 8 А. Яка ЕРС самоіндукції виникає в котушці за 0,05 с?​

Ответы

Автор ответа: guddara8
2

Ответ:

L=E*Δt/ΔI=4*0,12/6=0,08 Гн

Объяснение:

дано E=4В   Δt=120*10^-3с  ΔI=6A      L- ?

E=L*ΔI/Δt


vladtihij56: дякую!!!
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: kseniatimoshchenko2