Предмет: Физика, автор: ivankovalkoval228

Ефір масою 40 г за температури 20 оС нагрівається до температури кипіння та випаровується. Яку кількість теплоти поглинув ефір під час цих процесів?​

Ответы

Автор ответа: gvirych
0

Дано:

m=40 г=0.04 кг=4*10^-2 кг

t1=15*C

Табличные значения:

С(удельная теплоёскость)=2340 Дж/кг*С

t2(испарения Эфира)=~35*C

λ(удельная теплота испарения)=380*10^3 Дж/кг

Найти:

Qобщ.

Решение:

Qобщ=Q1+Q2

Q1=C*m*(t2-t1)=2340*4*10^-2*20=3744 Дж

Q2=λ*m=380*10^3*2*10^-2=15200 Дж

Qобщ=18944 Дж

Ответ: 18944 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alinavoloshin4
Предмет: Қазақ тiлi, автор: iasminaliface