Предмет: Физика,
автор: werti1n
Задача:
Знайти обсяг, який займають 12г азоту при тиску 3,0 ∙ 106 Па і температурі 273 К.
Помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0.32 мл
Объяснение:V=0.012*8.31*273/(3*10^6*14*2)=0.32 *10^-6 м³=0,32 мл;
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: iana44hj
Предмет: Физика,
автор: nevavirs
Предмет: Информатика,
автор: pipipypykhek
Предмет: Математика,
автор: ailanaalpysbai
Предмет: История,
автор: ryltsovaana