Предмет: Физика,
автор: hromdrug27
Обчисліть силу яка надає тілу масою 7 кг .Прискорення 5м/с²
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
F=ma
Объяснение:
кг перетворюємо в грами
F=7000•5= 35000= 35кН
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: v9109490
Предмет: Русский язык,
автор: maxyttty
Предмет: Математика,
автор: aleksandrazubkova12
Предмет: История,
автор: nikabella2006