Предмет: Физика,
автор: kkaliev54
Дано
T = 40
c = 0,43м
t=59,09.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
что найти нужно?.. ......
kkaliev54:
Найти ускарение
Автор ответа:
0
Ответ:
А що потрібно знаходити?!
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: sashkalavrisin
Предмет: Химия,
автор: kyronika
Предмет: Биология,
автор: Noppendddddddd
Предмет: География,
автор: anastasyakiseleva776
Предмет: Математика,
автор: mahabbatnurtaeva