Предмет: Физика, автор: codexVahue

Визначити тиск Р азоту О2 масою m = 2,6 г, який знаходиться в закритій посудині
обємом V = 5 л при температурі t = 7 °С. Молярна маса азоту М = 0,032 кг/моль.
Універсальна газова стала R= 8,31 Дж/моль К.
А) 8,31•10 6 Па Б) 8,31•10 4 Па В) 8,31•10 2 Па Г) 4,2•10 4 Па
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!

Ответы

Автор ответа: illyaqerty
0

Ответ:

хз

Объяснение:

ну бо так?

Похожие вопросы